• logo
  • osnovna stranica
  • Osnovni sud Brčko distrikta BiH

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Zaposleni u sudu
  • Službenici i namještenici

    Službenici i namještenici Osnovnog suda Brčko distrikta BiH

    Službenici i namještenici Osnovnog suda Brčko distrikta BiH


    Sekretar suda:

    • Kikić Smajila, rođena je 29.09.1964. g. u Brčkom. Pravni fakultet je završila u Sarajevu. U pravosuđu Brčko distrikta BiH je od 2002. g. 
    Pomoćnik sekretara suda:
    • Zarić Vladimir
    Sekretarica Predsjednika suda:
    • Kesić Gordana                    
    Šef sudske pisarnice:
    • Mile Teodosić     
    Referent za upravljanje predmetima: 
    • Hasanović Fahira
    • Lukić Jelena
    • Smajlović Azra
    • Đurić Gordana
    Referenti za unos dokumenata:
    • Suljagić Majda
    • Kikić Stanislava
    • Halilović Nermina
    • Merić Amira
    Referenti za izvršenje krivičnih i prekršajnih sankcija:
    • Gosić Mirjana
    • Gluhaković Alma
    Sudski izvršioci:
    • Radović Slobodan
    • Hasanbegović Esad
    • Šabović Mehmed
    • Sejdić Nermin
    • Đakić Mirza
    • Kopčalić Jasmin
    • Morankić Adnan
    • Čonda Denis
    • Vuković Marko
    Referent za ovjeru:
    • Jelić Miladin
    Dostavljači kuriri:
    • Mujić Derviš        
    • Antić Darko
    • Perić Vlado
    • Vasić Goran
    • Lukić Dražen
    • Fazlić Mirsad
    • Prajo Radomir
    Referent-operater-asistent:
    • Blagojević Vesna
    • Brodlić Senada
    • Čandić Aida
    • Ćeran Mirela
    • Gubeljić Azra
    • Hodžić Fikneta
    • Spasojević Daniela
    • Jokić Maja
    • Kahriman Kadira
    • Kozjak Kosana
    • Krajšnik Janja
    • Mujkanović Ševala
    • Mustafagić Mineta
    • Niketić Milica
    • Ošapović  Gorana
    • Panić Vesna
    • Orlović Vesna
    • Oršulić Vanja
    • Brkić Katarina
    • Mustafić Amela
    • Maričić Gordana
    • Mijić Blaženka
    • Dabić Nikola
    • Lugonjić  Marijana
    • Miljanović Tanja
    • Pejić Dobrila
    • Salihović Ibrahim
    • Salković Adnan
    • Stokić  Dragan
    Operaterreferent za ovjeru:
    • Gačić Duška

    Gruntovnica - Zemljišno knjižni ured:


    Dipl.pravnik u zemljišno-knjižnom uredu:
    • Rakanović Zoran - šef zemljišno - knjižnog ureda,
    • Marjanović Dražen
    • Kaurinović Milijana
    • Petrović Milica
    • Halilović Emina
    Operater zemljišno knjižnih poslova:
    • Nurkanović Senka      
    • Janković Gordana      
    • Mirković Bosiljka 
    • Šolaja Sanja      
    • Grčević Ksenija      
    • Antić Nemanja  
    • Ilić Aleksandra
    • Ćumirović Edita  
    • Oparnica Jelena
    Otprema pošte:
    • Simikić Dragan
    Vozači – kuriri:
    • Lucić Ivica
    • Popović  Dragoslav 
    Sudijski pripravnik:
    • Tanić Dani
    Sudijski pripravnici – volonteri:
    • Damjanović Nikolina
    • Durmiš Dženeto
    • Marković Dejan
    • Ćejvanović Adin
    • Grgić Dajana
    • Klašnić Olja
    Registar preduzeća i preduzetnika:
    • Iljić Olivera
    Arhivar
    • Šadić Nermin
    • 1 - 1 / 1
    • 1