Početna stranica Portala pravosuđa BiH


Osnovni sud
Brčko Distrikta BiH

mail print fav manja slovaveca slova

Službenici i namještenici Osnovnog suda Brčko distrikta BiH

Službenici i namještenici Osnovnog suda Brčko distrikta BiH


Sekretar suda:

  • Kikić Smajila, rođena je 29.09.1964. g. u Brčkom. Pravni fakultet je završila u Sarajevu. U pravosuđu Brčko distrikta BiH je od 2002. g. 
Pomoćnik sekretara suda:
  • Zarić Vladimir
Sekretarica Predsjednika suda:
  • Đinović Nevenka                    
Šef sudske pisarnice:
  • Mile Teodosić     
Referent za upravljanje predmetima: 
  • Hasanović Fahira
  • Lukić Jelena
  • Smajlović Azra
  • Đurić Gordana
  • Salković Adnan
Upisničari :
  • Panić Vesna
Referenti za unos dokumenata:
  • Suljagić Majda
  • Kikić Stanislava
  • Biser Aladin
  • Halilović Nermina
  • Merić Amira
Referenti za izvršenje krivičnih i prekršajnih sankcija:
  • Gosić Mirjana
  • Fazlić Dženana
Sudski izvršioci:
  • Radović Slobodan
  • Hasanbegović Esad
  • Šabović Mehmed
  • Sejdić Nermin
  • Đakić Mirza
  • Kopčalić Jasmin
  • Morankić Adnan
  • Čonda Denis
  • Vuković Marko
  • Pančić Branko
Referent za ovjeru:
  • Jelić Miladin
Dostavljači kuriri:
  • Mujić Derviš        
  • Antić Darko
  • Perić Vlado
  • Vasić Goran
  • Lukić Dražen
  • Fazlić Mirsad
  • Prajo Radomir
Referent-operater-asistent:
  • Blagojević Vesna
  • Brodlić Senada
  • Čandić Aida
  • Ćeran Mirela
  • Gubeljić Azra
  • Hodžić Fikneta
  • Spasojević Daniela
  • Jokić Maja
  • Kahriman Kadira
  • Kozjak Kosana
  • Krajšnik Janja
  • Mujkanović Ševala
  • Mustafagić Mineta
  • Niketić Milica
  • Ošapović  Gorana
  • Pajkanović  Savka
  • Orlović Vesna
  • Oršulić Vanja
  • Brkić Katarina
  • Mustafić Amela
  • Maričić Gordana
  • Mijić Blaženka
  • Dabić Nikola

Gruntovnica - Zemljišno knjižni ured:


Dipl.pravnik u zemljišno-knjižnom uredu:
  • Rakanović Zoran - šef zemljišno - knjižnog ureda,
  • Marjanović Dražen
  • Hadžić-Slomić Azra
  • Kaurinović Milijana
  • Petrović Milica      
Operater zemljišno knjižnih poslova:
  • Nurkanović Senka      
  • Janković Gordana      
  • Mirković Bosiljka 
  • Šolaja Sanja      
  • Grčević Ksenija      
  • Antić Nemanja  
  • Ilić Aleksandra
  • Ćumirović Edita  
  • Oparnica Jelena
Otprema pošte:
  • Simikić Dragan
  • Gluhaković Alma
Vozači – kuriri:
  • Lucić Ivica
  • Popović  Dragoslav 
Sudijski pripravnik:
  • Musić Sabira
Sudijski pripravnici – volonteri:
  • Kolić Irma
  • Damjanović Nikolina
  • Durmiš Dženeto
  • Gibić Benjamin
  • Marković Dejan
  • Tadić Dani
Registar preduzeća i preduzetnika:
  • Iljić Olivera
Arhivar
  • Šadić Nermin


Vijest je izvorno napisana na jeziku: Srpskom

Povratak na vrh